Etiket arşivi silikon lama çeşitleri

Silikon Lama Çeşitleri

Silikon Lama Çeşitleri

Silikon lama konusunda büyük bir üretim yapan firmamız, bu çalışmalara daha rahat ulaşabilmeniz için her türlü ayrıntıyı ve yeniliği ortaya çıkarıyor. Estetik destekler ve güncel hizmetler ile ilgili olarak karşınıza çıkarılacak olan pek çok seçenek için, birkaç tıklama yeterli olacaktır.

Başarılı, estetik ve yenilikçi hizmetler için sizlere sunulan ve güncel profesyonel destekler ile birlikte ortaya çıkarılan her türlü çözüm için, daha fazla geç kalmayın ve yenilikçi seçenekleri kullanmaya devam edin. En özverili çözümler içinde siz değerli takipçilerimize sunulan bu çalışmalar için yapmanız gereken şey, kalitenin ve yeniliklerin üzerine daha rahat gitmeniz olacaktır.

Peki bu ürün ne işe yarıyor ve nerelerde kullanabiliyorsunuz? Silikon lama modelleri, inşaattan tutun da otomasyona varana kadar pek çok noktada sizlere sunulmaktadır. Bireysel tüketimlerin ön plana çıkması ve yenilikçi hizmetlere ulaşıncaya kadar daha rahat bir hareket organize etmesi için, pek çok tüketim hizmetini ön plana çıkarabilirsiniz.

Kaçırılmayacak destekler için tek yapmanız gereken profesyonel üretimlerin ön plana çıkmasını sağlamanız olacaktır. Hemen hemen her türlü çalışma ve yenilik hizmetini bizlere dair sunan bu yenilikler için, daha fazla geç kalmayın ve kendinizi ön plana çıkarmaya devam edin. Kalitenin ve estetiğin en önemli noktaları arasında bir fırsat sunan, ayrıntıyı daha verimli bir şekilde sizlere gösteren çalışmalar için profesyonel noktalar sizi bekliyor!

Silikon Lama

Silikon Lama

Silikon çok fazla tercih edilen ürünlerdendir. Sanayi alanından tutunda sağlık alanına kadar çok geniş bir kullanım alanı söz konusudur. Yüksek ve düşük sıcaklıklara dayanma özelliği gösteren silikon lama her alanda kullanılabilmektedir.

 

Otomotiv sektörü, sanayi, elektrik ve termik sektör, güvenlik ve savunma sektörü, makina imalatı, tekstil sektörü ve gıda sektöründe kullanımı çok yaygındır. Ayrıca yalıtımda kullanılmaktadır. Yüksek kaliteye sahip olması, sızdırmazlık özelliği, yüksek ısı ve düşük ısıya dayanıklılık gösterme özelliği yalıtım işinde de silikon kullanmaya yöneltmiştir.

 

Esneklik özelliğine sahiptir. Hava direnci çok yüksektir. Yalnız bazı maddelere karşı direnç gösterir. Bunlar; asit, baz, uv ışınları, gıda, yağ, akışkanlardır. Yüksek mekanik özellikler gösterdiği için EP katkılı yağlarda önerilmez.-60 derece ile 220 derece arasındaki sıcaklıklarda kullanılır. Hatta 260 dereceye kadar dayanma özelliği gösterir. Elektrik iletiminde conta olarak kullanılabilmektedir. Hayal gücünüzün zenginliğine bağlı olarak üçgen, kare olarak istediğiniz şekilde üretilebilir. Silikon çeşitleri olarak fitil, lama, boru, conta şekilleri vardır. Müşterilerin istekleri doğrultusunda bol çeşitleri ile sunulmaktadır.

 

2.Dünya Savaşı sırasında askeri uygulamalarda ticaret alanında kullanılmak üzere geliştirilen bu silikon ürünleri günümüzde de hala geliştirilerek yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bükülmeye karşı çok dayanıklılık göstermektedir. Silikon dünyası çok geniş bir dünyadır ve istenilen her alanda sağlıklı bir şekilde kullanılmaktadırlar.

Call Now ButtonTıkla Ara